Вже Є в книжкових крамницях міста :

«Cтаніслàв Рỳський»,  в 2 частинах;        Вòрон С.С,  2011р.

 

1_Аблошка_UKR_avers_фрагмент.jpg

 

 

Книга 2  із серії  «КНИГА ВÒРОНА»  (повнокольоровий формат).

Перша Презентація книги відбулась на свято  Днів Міста, 12.V.2011р. в  м.Івàно-Франківськ, Україна.

Серія «КНИГА ВÒРОНА» -

         - Народна просвітницька самоОборона.

 Новітній  рівень  альтернативної  інформації   -  для  ХАРИЗМАТИЧНИХ  русинів !

Незалежна  інтелектуально-інформаційна база  -  освітній Сайт  www.voronbook.org.ua

До  уваги Читачів  пропонується  ще одне, також новесеньке, також незвичайне  видання  - цілковито несподіваний та неупереджений погляд на такі речі, що вже, здавалося б, «склалися остаточно і навіки» та «не підлягають НІЯКОМУ науковому корегуванню».

Попередня книга (число 1 - «Гуцỳли, Божі Сокòли ...», Вòрон С.С, Ів-Фр, 2010), вже ознайомила Галичан, що відзначаються передовими поглядами мислення, із основними відкриттями Автора в галузі новітньої етимології, які вже дозволяють нам розуміти реальну сутність назв місцевостей, поселень та проЗвань-пріЗвищ людей.       Ця книжечка (1) являється базовою  -  щоби добре орієнтуватися в подальших викладах давньої термінології(книги за числами 2, 3 ...),  шановний Читач ОБОВЯЗКОВО повинен пильно ознайомитись із змістом цього надзвичайного та інформативно важливого «наріжного каменю».

Автор  насмілився назвати  книгу «Станіслàв РУСЬКИЙ ...» з огляду на те, що реально існувало більш ніж півсотні містечок та місцин із «сакраментальною» назвою Станіслàв;      з них тільки десяток  -  були фортецями середнього класу, що розміщені від самих низин Дніпра, Дністра та Бугу до Варшави та Кракува.  І тільки одна новітня та могутня фортеця владарювала на території, що у всіх європейських картах від середньовіччя носила назву РУСІА Чорна  або Чермна/ Червона.      Знаходячись від початків своїх на землях Русі, охороняючи від різноманітних зайд  її  родинний священний поріг, ця давня «крепка застава богатирська» і не могла бути «польською / німецькою / угорською / волоською»  і  т. ін.

Відновлення сторожового форпосту Русі на її предковічних землях - не забаганка польського магнатства, а примусова необхідність, створена історичними обставинами, що вимагали ЗНОВУ, після 300-річного полонізаційного захланства, взяти під жорсткий контроль важливі карпатські прохідні перевали на Головній Галицькій Межі.           

Використовуючи цю необхідність у власних потребах, та водночас цим самим блокуючи «гарячий» гірський кордон із волеЛюбною СікУлією (СемиГòродом / ТранСільвàНією), польська шляхта крèсòва на чолі з кланом Потоцьких й була змушена відНовити на давніх руських підвалинах колиску своєї скороминучої могутності  -  «новітню» фортецю Станіслàв.

На прикладі етноніма Гуцỳли (книга 1), що сучасною наукою класифікується, як такий, що «... не піддається етимологізації ...», та на прикладі назви Станіслав (книга 2),  що формально  «... є польським від-антропонімійним значенням - від імені Станìслав ...»,   Автор демонструє реальну можливість розкодування будь-якої нàЗви,  будь-якого пріЗвища/ проЗвàння   -   незалежно від їх складності або загадковості.

Крім, власне, основної, «просвітницької» частини, Автор у другому розділі книги надає Читачам змогу реально побачити ті «загадкові» моменти розкодування, які є ОСНОВОЮ всіх новітніх досліджень - кольорові фрагменти давньої картографії, що аргументують доказову базу «параНормальної» = неформальної, альтернативної  етимології.

Дуже багато артефактів  -  неймовірно цікавих давніх мініатюр із архіву Автора,  що надають Читачам можливість побачити минулий світ очима його середньовічних мешканців.  Багато століть така картографія була надбанням «вибраних» та недосяжна «стороннім» навіть до споглядання;   але, часи змінюються  -  тепер ця «надТаємна» інформація  є  до «ненаглядного пересмòтру» кожного любоЗнавця.

В процесі роботи над попередньою, над цією книгою, та над всіма послідуючимим книгами, були (будуть) детально вивчені всі відомі на сьогодення та доступні будь-якому Читачу друковані видання по даній тематиці, а також - власні архівні розвідки (тому Автор свідомо «пропускає» в кінці своїх книг формально-традиційний розділ «Бібліографія»).

Створено надзвичайний  інформаційний прецедент в світі гуманітарних наук;  ВСЯ словянська Європа стоїть на порозі прозріння, етимологічного відродження та віднайдення духовно-історичних скарбів, що вже давно нами вважались втраченими.       Саме для прискорення цих невідворотніх новітніх процесів, для вкорінення цих новітніх знань в спраглу свідомість словян  та, зокрема - Галичан,  і створено нами Дослідницький  центр  альтернативної етимології;      книги непересічної змістовності, що пропонуються Читачам з передовим, креативним мисленням та дають змогу Русинам відкрити їх «власну Америку»  -  плід роботи цього ПРОГРЕСИВНОГО пілотного Проекту.

220 сторінок повнокольорового(анімаційного) тексту у форматі А-4, унікальна середньовічна картографія, розкодування таємних охоронних кодів Русі - тут є все для підвищення інтелектуального рівня творчої особистості, для розширення Вашого світогляду !      Доставка поштою  в  будь-який  регіон України;    ціни  мінімальні.

ВИМАГАЙТЕ в КНИЖКОВИХ МАГАЗИНАХ МІСТА та області !!!

З питань стосовно придбання цієї неординарної книги, просимо Вас звертатися до Автора.

Контакти для довідок та пропозицій -

тел :                   + 38       066  918  65  80          -    Сергій Вòрон.

E-mail :                  voronss@inbox.ru