Вже Є  в книжкових крамницях міста :

«Гуцỳли, Бòжі Сокòли ...»,  Вòрон С.С2010р.

Завантажити книгу

Обложка_Ukr_colorVersion_аверс.jpg

Книга 1  із серії «КНИГА ВÒРОНА» (повнокольорова).

       Презентації  книги  відбулись 08.II . та 04.III.2010рв  м.Івàно-Франківськ, Україна.

До  уваги Читачів  пропонується  нове незвичайне  видання -  цілковито новітній  погляд  на такі  речі, що вже,  здавалося б,  «склалися остаточно і навіки» та не підлягають НІЯКОМУ науковому коректуванню.   Автору всеж вдається  здійснити невідворотній  інформаційний  прорив та віднайти  загальну,  так  віддавна  всіма  омріювану  «магічну формулу»,   «філософський камінь»

 

словянської етимології - єдиний  алгоритм  походження  НАЗВ-топонімів  та  ПРІЗВИЩ  людей  на будь-якій словянській території.                    І - що дивовижно інтригуюче - не тільки на слов’янській ...

Сучасні нам загони прикордонних військ, підрозділи СБУ, військова розвідка України, митні служби, охоронні поліційні угрупування та інші втаємничені підрозділи спеціального призначення словян зароджувались саме тут, при корені Карпатського Муру.   Їх мужнім прадавнім попередникам Автор і присвячує цю невеличку працю.

На прикладі етноніма Гуцỳли, що сучасною наукою класифікується, як такий, що  «... не піддається етимологізації ...»,  Автор демонструє реальну можливість розкодування будь-якої наЗви, будь-якого пріЗвища/ проЗвàння  -  незалежно від їх складності або загадковості.

Створено  надзвичайний  інформаційний прецедент в світі гуманітарних наук;  ВСЯ  словянська  Європа стоїть  на порозі прозріння,  етимологічного відРодження та  відНайдення  духовно-історичних  скарбів,  що вже давно вважались  втраченими людством.

Інформація, що надається Читачам в форматі цієї книжечки настільки цікава, непересічна та вкрай захоплююча,  що,  як сказав  «десь-хтось-колись-комусь»  -  якби ТАКОГО ніколи й не існувало, ЙОГО неодмінно треба було би вигадати ...

 

Новітній  рівень  альтернативної  інформації  -  для  НЕПЕРЕСІЧНИХ українців !

Незалежна  інтелектуально-інформаційна база - освітній Сайт  www.voronbook.org.ua

 

100 стор. повнокольорового(анімаційного) тексту, унікальна середньовічна картографія, розкодування таємних охоронних кодів Русі  -  тут є все для підвищення інтелектуального рівня особистості, для розширення Вашого кругозору !    Доставка поштою в будь-який регіон України.

 

 

З питання щодо придбання цієї неординарної книги, просимо звертатися :

 

Контакти для довідок та пропозицій :

 

тел :              + 38    066 918 65 80                - Сергій  Вòрон.

E-mail :            voronss@inbox.ru

 

 

 

Завантажити книгу

 

 

 

voronss